Nowości

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami, które sprawią że Państwa meble będą wyjątkowe i nowoczesne!

EXPANDO T

System mocowania EXPANDO T do cienkich frontów o grubości od 8 mm mozna zastosować przy realizacji uchylnych frontów górnych, drzwi czy szuflad we wszystkich pomieszczeniach .
 

IQube 16 i IQube 22

Systemy IQube 16 i IQube 22 to nowoczesny lekki a jednocześnie bardzo wytrzymały system regalów który można zastosować w kuchni, salonie, garderobie czy łazience. 
 

Front TV

To rozwiązanie do każdej kuchni. Teraz możesz być pewny że nie stracisz ani sekundy ulubionego programu i będziesz mógł gotować ramię w ramię z największymi szefami kuchni.
 

CABLOXX - zamek centralny firmy Blum

Zamek można zastosować z LEGRABOX, TANDEMBOX, MOVENTO I TANDEM i wszystkim technologiami ruchu: BLUMOTION, Tip-on, Servo-Drive i TIP -ON BLUMOTION.
 

CLIP top BLUMOTION w kolorze czarnego onyksu

CLIP top BLUMOTION kolorze onyksu subtelnie łączy się z meblem bedąć jednocześnie jego wyjątkową ozdobą
 

Stelaże do biurek o regulowanej wysokości

Stelaże z regulacją wysokości blatu, pozwalają na wygodną pracę w różnych pozycjach zarówno osobom niskim jak i wysokim.
 

iMove

System iMove dla szafek wiszących sprawia że niedostępna zawartość umieszczona na górnych półkach jest teraz w zasięgu ręki. System dostępny jest w wersji pojedyńczej i podwójnej.
 

TIP-ON BLUMOTION do TANDEMBOX

Jest idealnym mechanicznym rozwiązaniem do mebli bez uchwytów. Energiczne zamykanie aktywuje funkcję TIP-ON, następnie BLUMOTION dba o ciche i delikatne zamykanie.
 

Dispensa JUNIOR

Wystarczy jeden ruch ręką, aby uruchomić system JUNIOR i cała szafka wraz z zawartością natychmiast pojawia się w zasięgu wzroku i ręki  użytkownika.
 

 TIP-ON BLUMOTION do MOVENTO

Łączy zalety mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON ze sprawdzonym systemem hamowania BLUMOTION, który dba o
delikatne i ciche zamykanie          
 

 Nowy kolor w produktach PEKA

Akcesoria w kolorze ANTRACYT zostały wprowadzone w najpopularniejszych systemach do szafek narożnych np: Le Mas II, Magic Corner Standard i Comfort, Dispensa, Pleno, Snello ...      
 

 Kitchen TOWER

Innowacyjna koncepcja do wykorzystania w szafkach kuchennych z drzwiczkami na zawiasach. Po prostu otwórz drzwi, a Wieża Kuchenna wysunie się z szafki automatycznie.         
 

 TIP-ON BLUMOTION do LEGRABOX

Łączy zalety mechanicznego wspomagania otwierania TIP-ON ze sprawdzonym systemem hamowania BLUMOTION, który dba o
delikatne i ciche zamykanie          
 

DISPENSA Libell 150,DISPENSA Libell 200

Wyciąg przeznaczony jest do szafki typu cargo o szerokości frontu 150 mm i 200mm  wysokości ramy w przedziale 1200-1600 mm, posiada system cichego domykania.
 

SERVO-DRIVE flex

System elektrycznego otwierania lodówek do zabudowy, do frontów bez zawiasów.To rozwiązanie które pozwala komfortowo korzystać z urządzeń do zabudowy.           
 

LEGRABOX 

Nowy system szuflad o wąskich ściankach bocznych, prostych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, nadających meblom wyrazistą formę.

 

Tip-on do drzwi

TIP-ON, mechaniczne wspomaganie otwierania Blum, otwiera fronty bez uchwytów jakby samoczynnie – wystarczy krótko nacisnąć ich powierzchnię

 

AVENTOS HK-XS

AVENTOS HK-XS oferuje szerokie możliwości projektowania małych szafek górnych, np. nad wyciągiem kuchennym lub umywalką.

 

Mini Cargo BLUM 20

Funkcjonalne rozwiąznie do szafki 200 mm. Cargo dostępne jest w kolorze białym i szarym.mozliwe do realizacji w systemach szuflad i prowadnic BLUM.

 

e TOUCH

To specjalne urządzenie elektryczne pozwalające otwierać systemy DISPENSA i CONVOY Premio za pomocą dotkniecia frontu

 

Prowadnik CRISTALLO

Nowy prowadnik daje możliwość połączenia powierzchni szkło - szkło i realizacji szklanych witryn, mebli ze szkła do domu lub w miejscach użyteczności publicznej

 

HAWA - Concepta / Folding Concepta

Systemy obrotowo-wsuwane potrafią
czynić cuda. Nie ograniczają miejsca przed szafa i umożliwiają swobodny dostęp do całej zawartości zabudowy.
 

CLIMBER

Niezwykle efektowna kompletna szafka,unosząca front ze szklanych paneli. Oryginalny design sprawia,że system znajduje zastosowanie we  wszystkich wnętrzach.
 

Panele dekoracyjne

Nowoczesne rozwiązanie które ma szerokie zastosowanie w wystroju wnętrz i przy produkcji mebli,np.jako fronty,wypełnienie przestrzeni między szafkami a blatem kuchennym i inne.
 

Front Z-18 i Z-21

Fronty są dedykowany do szafek górnych i dużych mebli. Kształty   profilu umożliwiają otwieranie i zamykanie bez użycia uchwytów.

 

TANDEMBOX Antaro

Prezentuje wyraźne, prostokątne kształty,czy to w postaci szuflady z relingiem, czy szuflady wysokiej z elementami dekoracyjnymi.
 

Grafika na szkle

Efektowne rozwiązanie do wykończenia mebla i wnętrza całego mieszkania. Można ją umieścić na frontach szafek w kuchni, frontach w szafach, jako wypełnienie miedzy blatem kuchennym a szafkami.
 

PLENO

Praktyczna spiżarnia, którą można swobodnie wysunąć z szafki z frontem na zawiasie. Do szafek wysokich o szerokości 450 i 600 mm. Mechanizm mozna zamontować po prawej i lewej stronie.
 
 

facebook

jazda próbna

google+

youtube