Prowadnica TANDEM

TANDEM 19 to na nowo zoptymalizowany system znanych, krytych prowadnic TANDEM do szuflad drewnianych, ale z bokami o grubości nawet do 19 mm !!!

Oba systemy korzystają z tej samej technologii i wymagają szuflad o identycznej konstrukcji, ale o RÓŻNYCH WYMIARACH. Nowe wymiary znajdziecie Państwo poniżej w broszurce TANDEM 19 oraz katalogu BLUM 2020/2021

Oczywiście nowe prowadnice nadal umożliwiają stosowanie drewnianych szuflad z cienkimi bokami - zgodnych z aktualnymi trendami - najlepiej z wykorzystaniem szlachetnych materiałów w postaci drewna lub sklejki, ale też dają możliwość zastosowania powszechnie dostępnej płyty laminowanej o grubości 18 mm.

 

 

Nowe prowadnice TANDEM 19 będą na bieżąco w sposób dynamiczny zastępowały dotychczasowe prowadnice TANDEM, dlatego dla ułatwienia postaramy się w okresie przejściowym, opakowania w których znajdą się nowe prowadnice oznaczyć specjalną dużą etykietą „TANDEM 19”


TANDEM podnosi wartość mebli oferując wysoki komfort obsługi, a niewidoczne prowadnice, ukryte pod drewnianą szufladą pozwalają na jego stosowanie we wszystkich rodzajach mebli i pomieszczeń mieszkalnych. Zastosowanie prowadnicy TANDEM powoduje, że nawet maksymalnie obciążone szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem poruszają się płynnie. W połączeniu z BLUMOTION, SERVO-DRIVE lub TIP-ON to gwarancja niezwykłego komfortu ruchu


 
Zaskakująco stabilny
Wałki z tworzywa odpornego na zużycie gwarantują płynny ruch, a niskie wartości opadania pozwalają na realizację szuflad nisko nad podłogą. Opcjonalna stabilizacja boczna zapewnia niezwykle równą i płynną pracę całej szuflady w korpusach o szerokości dochodzącej nawet do 120 cm.

Korzyści dla użytkownika kuchni:
•    Delikatny ruch dzięki prowadnicy TANDEM
•    Delikatne i ciche zamykanie dzięki BLUMOTION
•    Pełny wysuw dla dobrego wglądu i bezpośredniego dostępu do zawartości
•    SERVO-DRIVE dla komfortowego otwierania
•    TIP-ON: mechaniczne wspomaganie otwierania do frontów bez uchwytów
•    długi okres użytkowania

 
Korzyści dla producenta/montażysty:
•    obszerny program dla różnych zastosowań
•    prosty montaż, komfortowa technika regulacji

 
Więcej informacji o produkcie znajdziesz w ulotce PDF

Zobacz również system elektrycznego wspomagania orwierania szuflad SERVO-DRIVEfacebook

jazda próbna

google+

youtube