OFERTA DLA ODBIORCÓW INDYWIDUALNYCH
  Oferowane przez nas produkty to w większości mocno zaawansowane technicznie akcesoria, które wymagają fachowej wiedzy poczynając od projektanta czy producenta mebli (ich rolą jest dobór właściwych okuć do danego mebla), poprzez stolarza montującego okucia w meblu. Częstokroć ich montaż wymaga zastosowania technologii, maszyn lub innych pomocy montażowych dostępnych wyłącznie dla przeszkolonych przez nas specjalistów. Z tego powodu większa część naszej oferty skierowana jest wyłącznie do profesjonalistów. W sprzedaży detalicznej znajdują się wyłącznie produkty, których dobór nie stanowi dla użytkownika kuchni żadnego problemu, a ich montaż jest możliwy bez użycia specjalistycznych narzędzi: uchwyty do mebli, wkłady na sztućce i organizacja wewnętrza do szuflad.  

Jazda próbna kuchni

Pozwala zaprojektować kuchnię skrojoną na miarę dla konkretnego klienta, sprawdzenie projektu pod kątem ergonomii.
 

Wkłady na sztućce

Wyposażenie szuflad w takie akcesoria jak wkłady na sztućce sprzyja uporządkowaniu przestrzeni i utzrymaniu czystości.
 

Kosze na śmieci

To niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni, dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego modelu który zapewni nam wygodę w użytkowaniu.
 

Akcesoria kuchenne do szuflad

W szufladach oprócz wkładów na sztuće moga równiez znależć się takie akcesoria jak uchwyt na talerze , przyprawy czy obcinarki do folii.

Gniazda 230 V i MEDIA PORTY

W dzisiejszych czasach gniazda elektryczne czy usb mogą stanowić efektowne wykończenie każdego wnętrza.

Inspiracje

W tym dziale znajdziecie Państwo licznme rozwiązania aranzacji wnętrz z zastosowaniem proponowanych przez nas produktów.

facebook

jazda próbna

google+

youtube