O nas

        Dystrybucję najwyższej jakości okuć meblowych rozpoczęliśmy w 1995 roku, początkowo w formie spółki cywilnej, przekształconej w 1997 roku w firmę HORST. Jesteśmy jedną z firm, która jako pierwsza zaczęła sprowadzać na polski rynek zachodnie akcesoria, jednocześnie od samego początku zapewniając swoim klientom pomoc we wprowadzaniu do produkcji nowych technologii, umożliwiających produkcję mebli o niespotykanej wcześniej jakości. Byliśmy m.in. jedną z pierwszych firm w Polsce, która rozpoczęła dystrybucję okuć firmy Blum, której do tej pory jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Przez cały czas nieprzerwanie zdobywaliśmy zaufanie i doświadczenie, dzięki któremu ciągle poszerzamy grono zadowolonych odbiorców.
       Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem większości renomowanych krajowych i światowych producentów okuć i półfabrykatów meblowych. Głównym celem naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie producentów mebli, stolarzy oraz firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości materiały do produkcji mebli. Dzięki temu, że prowadzimy ciągły dialog z naszymi klientami a także stale monitorujemy rynek nowości możemy dostosować swoją ofertę do obecnych wysokich wymagań użytkowników mebli.
       Nasi pracownicy poprzez swoje doświadczenie, zaangażowanie i kompetencje zapewniają Państwu profesjonalną obsługę. Dzięki temu dwukrotnie: w latach 2010 i 2012 zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Hurtownia z rekomendacją” dla najlepszej hurtowni materiałów stolarskich w województwie pomorskim, w konkursie organizowanym przez branżowe czasopismo Produkcja Mebli. Jury konkursu: 50 największych producentów i importerów akcesoriów meblowych oraz półfabrykatów wskazało naszą firmę, jako najlepszego partnera handlowego w województwie pomorskim.
        W siedzibie naszej firmy znajdziecie Państwo doskonale wyposażoną ekspozycję przygotowaną do pracy zarówno z producentem mebli, projektantem jak i odbiorcą końcowym. Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi, oraz doskonale zorganizowanemu systemowi logistycznemu, w skład, którego wchodzą również własne samochody dostawcze, zapewniamy Państwu dostępność towaru w możliwie najkrótszym terminie. Od połowy 2012 roku do dyspozycji klientów z Gdańska i okolic jest nasz punkt handlowy w Gdańsku Orunii. Spedycją dostarczamy towar do odbiorców na terenie całego kraju, a do klientów z rejonu Trójmiasta, Wejherowa, Kartuz, Słupska i Bydgoszczy organizujemy regularne dostawy naszym transportem. Serdecznie Państwa zachęcam do skorzystania z naszej oferty.


                                                                                                                                                   
Marcin Włudyka


facebook

jazda próbna

google+

youtube