O nas

Dystrybucję najwyższej jakości okuć meblowych rozpoczęliśmy w 1995 roku, początkowo w formie spółki cywilnej, przekształconej w 1997 roku w firmę HORST. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu renomowanych krajowych i światowych producentów okuć i półfabrykatów meblowych, m.in. takich firm jak Blum, Peka, Zobal.

Głównym celem naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie producentów mebli, stolarzy oraz firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości materiały do produkcji mebli. Dzięki temu, że prowadzimy ciągły dialog z naszymi klientami a także stale monitorujemy rynek nowości możemy dostosować swoją ofertę do obecnych wysokich wymagań użytkowników mebli.

W siedzibie naszej firmy znajdziecie Państwo doskonale wyposażoną ekspozycję przygotowaną do pracy zarówno z producentem mebli, projektantem jak i odbiorcą końcowym. Dzięki dobrze zaopatrzonemu magazynowi oraz doskonale zorganizowanemu systemowi logistycznemu, w skład, którego wchodzą również własne samochody dostawcze, zapewniamy Państwu dostępność towaru w możliwie najkrótszym terminie. Spedycją dostarczamy towar do odbiorców na terenie całego kraju, a do klientów z rejonu Trójmiasta, Wejherowa, Kartuz, Słupska i Bydgoszczy organizujemy regularne dostawy naszym transportem.

Serdecznie Państwa zachęcam do skorzystania z naszej oferty.


                                                                                                                                                   
Marcin Włudyka


facebook

jazda próbna

google+

youtube