NOWOŚCI

    Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami, które sprawią że Państwa meble będą wyjątkowe i nowoczesne!

System kieszeniowy REVEGO

System kieszeniowy pozwalający na odcięcie np. kuchni i ukrycia jej za frontami imitującymi panele ścienne

 

Fronty MESH

Nowe wypełnienie frontu wykonane ze stalowej siatki w kolorze RAL 9005 o wszechstronnym zastosowaniu.

 

IQUBE MESH

Nowe rozwiązanie dla systemów IQUBE 16x16 i 22x22 pozwalające na wstawienie stalowej siatki w kolorze RAL 9005.

 

Szuflady Merivobox

Najnowszy system szuflad z prostymi ściankami wewnątrz. Dynamiczny udźwig prowadnic 40 lub 70 kg. 

 

Prowadnice Tandem w wersji 19mm

Prowadnice Tandem w nowym wydaniu.
Od teraz pozwalają na montaż boków o grubości do 19mm.


 

Kolor złoty w produktach firmy Zobal

Nasza oferta poszerzyła się o produkty firmy Zobal w kolorze złotym. Próbki w nowym kolorze można zobaczyć w naszym salonie.
 
 
 

Blokada szuflady tackowej

Po pełnym wysunięciu szuflady tackowej blokada aktywuje się pewnie po obu stronach, dzięki czemu pozycja szuflady jest stabilna. Synchronizacja pozwala zwolnić blokadę jedną ręką.   
 
 

Space Step

Rozwiązanie cokołowe ułatwiające dostęp do wysoko zawieszonych szafek oraz zapewniające możliwość stworzenia przestrzeni do przechowywania w cokole.                     
 

Aventos HK top

Nowy podnośnik HK top do korpusów o wysokościach od 205 do 600 mm i szerokości do 1800 mm. Współpracuje z technologiami: Bluemotion, SERVO-DRIVE oraz TIP-on.
 
 

Fronty aluminiowe Z -23

Profil ramowy firmy Zobal Z-23 jest dedykowany do bardzo dużych frontów. Pomimo dużych romiarów ramy nie  ma konieczności użycia szprosów ani wzmocnień. 
 
 

Fronty aluminiowe Z-1S ze szprosami

Do profilu Z -1S można zastosować szprosy dzielące szkło poziomo, pionowo lub utworzyć z nich kratownicę. Front może być wykonany w bardzo modnym czarnym kolorze.
 
 

EXPANDO T

System mocowania EXPANDO T do cienkich frontów o grubości od 8 mm mozna zastosować przy realizacji frontów górnych,drzwi czy szuflad we wszystkich pomieszczeniach.
 
 

IQube 16 i IQube 22

Systemy IQube 16 i IQube 22 to nowoczesny lekki a jednocześnie bardzo wytrzymały system regalów który można zastosować w kuchni, salonie, garderobie czy łazience. 
 
 

CABLOXX - zamek centralny firmy Blum

Zamek można zastosować z LEGRABOX, TANDEMBOX, MOVENTO I TANDEM i wszystkim technologiami ruchu: BLUMOTION, Tip-on, Servo-Drive i TIP -ON BLUMOTION.
 
 

CLIP top BLUMOTION w kolorze czarnego onyksu

CLIP top BLUMOTION kolorze onyksu subtelnie łączy się z meblem bedąć jednocześnie jego wyjątkową ozdobą
 
 

Stelaże do biurek o regulowanej wysokości

Stelaże z regulacją wysokości blatu, pozwalają na wygodną pracę w różnych pozycjach zarówno osobom niskim jak i wysokim.
 
 

iMove

System iMove dla szafek wiszących sprawia że niedostępna zawartość umieszczona na górnych półkach jest teraz w zasięgu ręki. System dostępny jest w wersji pojedyńczej i podwójnej.
 
 

 Nowy kolor w produktach PEKA

Akcesoria w kolorze ANTRACYT zostały wprowadzone w najpopularniejszych systemach do szafek narożnych np: Le Mas II, Magic Corner Standard i Comfort, Dispensa, Pleno, Snello ...      
 
 

DISPENSA Libell 150,DISPENSA Libell 200

Wyciąg przeznaczony jest do szafki typu cargo o szerokości frontu 150 mm i 200mm  wysokości ramy w przedziale 1200-1600 mm, posiada system cichego domykania.
 

SERVO-DRIVE flex

System elektrycznego otwierania lodówek do zabudowy, do frontów bez zawiasów.To rozwiązanie które pozwala komfortowo korzystać z urządzeń do zabudowy.
          
 

Mini Cargo BLUM 20

Funkcjonalne rozwiąznie do szafki 200 mm. Cargo dostępne jest w kolorze białym i szarym.mozliwe do realizacji w systemach szuflad i prowadnic BLUM.

 
 

Prowadnik CRISTALLO

Nowy prowadnik daje możliwość połączenia powierzchni szkło - szkło i realizacji szklanych witryn, mebli ze szkła do domu lub w miejscach użyteczności publicznej

 

HAWA - Concepta / Folding Concepta

Systemy obrotowo-wsuwane potrafią
czynić cuda. Nie ograniczają miejsca przed szafa i umożliwiają swobodny dostęp do całej zawartości zabudowy.
 
 

CLIMBER

Niezwykle efektowna kompletna szafka,unosząca front ze szklanych paneli. Oryginalny design sprawia,że system znajduje zastosowanie we  wszystkich wnętrzach.
 

Panele dekoracyjne

Nowoczesne rozwiązanie które ma szerokie zastosowanie w wystroju wnętrz i przy produkcji mebli,np.jako fronty,wypełnienie przestrzeni między szafkami a blatem kuchennym i inne.
 

Front Z-18 i Z-21

Fronty są dedykowany do szafek górnych i dużych mebli. Kształty   profilu umożliwiają otwieranie i zamykanie bez użycia uchwytów.

 
 

facebook

jazda próbna

google+

youtube