Oferta: okucia i akcesoria meblowe

Zawiasy meblowe

Zawiasy firmy BLUM: tradycyjne CLIP-TOP, TIP-ON do mebli bezuchwytowych, oraz CLIP TOP BLUMOTION z cichym domykaniem, m.in. kątowe od -50 do +50 st., z dużym kątem otwarcia
Więcej

Okucia meblowe do klap

Okucia do klap takie jak AVENTOS firmy BLUM, które umożliwiają wykonanie niezwykle wygodnych w użytkowaniu, unoszonych do góry frontów mebli.
Więcej

Mechanizmy szuflad i ich wyposażenie

Szuflady stalowe: LEGRABOX, TANDEMBOX i METABOX, prowadnice do szuflad drewnianych MOVENTO i TANDEM, wkłady do organizacji wnętrza i inne akcesoria montowane w szufladach…
Więcej

Okucia do cienkich frontów

Okucia te można zastosować do Aventosów z wyjątkiem Aventosa HF, frontów nakładanych , wpuszczanych i bliźniaczych oraz do szuflad LEGRABOX/
Więcej

 

IQube 16 i IQube 22Systemy IQube 16 oi IQube 22 firmy Zobal to wytrzymałe systemy regałów o szerokiej gamie zastosowań.
Więcej

Kosze na śmieci

W dobie segregacji odpadów jeden pojemnik to za mało.  W zależności od preferencji mozna wybrać gotowy zestaw pojemników lub skompetować go indywidualnie.
Więcej

Cargo i wyposażenie szafek stojących

Mechanizmy i wyposażenie przeznaczone do montażu w szafkach stojących: cargo, pojemniki na odpady, oraz inne akcesoria pozwalające lepiej wykorzystać wnętrze mebli, nie tylko kuchennych.
Więcej

Mechanizmy szafek narożnych

Wszystko co pozwoli w pełni wykorzystać trudną do zagospodarowania szafkę narożną: szuflady narożne SPACE CORNER, kosze MAGIC CORNER, półki LE MANS, półki obrotowe i inne rozwiązania.
Więcej

Wyposażenie szafek wiszących

Ociekarki do naczyń, oraz inne mechanizmy jak cargo i winda, ułatwiające korzystanie z górnych szafek kuchennych.
 
Więcej

Żaluzje meblowe

Wykonane z aluminium lub tworzywa sztucznego żaluzje meblowe w kolorach białym i czarnym lub imitujące aluminium anodowane i stal nierdzewną, a także żaluzje szklane …
Więcej

Fronty meblowe

Fronty akrylowe z płyt NIEMANN i aluminiowe firmy ZOBAL, oraz lakierowane i foliowane fronty firm: PROFORM i MAGURA, a także drewniane i okleinowane fronty firmy DREWPOL
Więcej

Fronty i elementy dekoracyjne 3D

Nowoczesne i efektowne rozwiązanie firmy PROFORM, które ma wiele zastosowań w wystroju wnętrz jako pełne i ażurowe panele dekoracyjne, fronty meblowe, maskownice grzejnikowe.
Więcej

Grafika na szkle

Szkło z grafiką i szkło lakierowane to efektowne rozwiązanie do dekoracji i wykończenia mebli, a także wnętrza całego mieszkania. Stosowane jest m.in. na ścianach, drzwiach szaf itp.
Więcej

SIBU - maty dekoracyjne

Nowoczesne wykończenie mebli i ścian o szerokim zastosowaniu w wystroju wnętrz. Duża gama wzorów i struktur pozwala na oryginalne i niepowtarzalne aranżacje.
Więcej

Uchwyty i profile uchwytowe

Uchwyty meblowe: UNION KNOPF, SIRO, FENNEL, SCHWINN, NOMET, DOMINO nowoczesne i tradycyjne, uchwyty krawędziowe UKW firmy ZOBAL oraz profile do mebli bezuchwytowych.
Więcej

Drzwi przesuwne i wyposażenie szaf

Systemy drzwi przesuwnych SEVROLL, HETTICH i HAWA, wyposażenie wnętrza szaf: pantografy, wieszaki na krawaty, spodnie i paski oraz inne wyposażenie garderoby firm PEKA i ELFA.
Więcej

System regałowy 

System regałowy to eleganckie i nowoczesne rozwiązanie do zabudowy wnętrz. Znajduje zastosowanie w garderobach, pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.
Więcej

System ścienny, panelowy i systemy ścian działowych

Nowoczesne systemy profili aluminiowych, do montażu paneli ściennych i ścian działowych, stosowanych zarówno w mieszkaniach jak i biurach
Więcej

Nogi i podstawy mebli

Podstawy mebli, nóżki cokołowe, kółka meblowe, kratki wentylacyjne, nogi i podpory blatów oraz mechanizmy do stołów rozsuwanych.
Więcej

Profile i elementy wykończeniowe

Profile wykończeniowe do mebli: krawędziowe, uszczelniające i konstrukcyjne, listwy cokołowe, profile przyblatowe do połączenia ściany z blatem, oraz obrzeża meblowe.
Więcej

Artykuły oświetleniowe i elektryczne

Oświetlenie ledowe i halogenowe, taśmy Led i profile do taśm, półki podświetlane, gniazda chowane w blacie, wtyczki, przewody i włączniki dotykowe i bezdotykowe.
Więcej

Złącza, zawieszki, wkręty i wsporniki

Wkręty meblowe SPAX i REISSER, zawieszki do szafek wiszących i stojących, złącza kątowe, złącza korpusu i łączniki blatów, podpórki i wsporniki niewidoczne do półek.
Więcej

Zamki meblowe i wyposażenie mebli biurowych

Zamki meblowe, oraz inne produkty niezbędne w każdym biurze takie jak: półka na klawiaturę, przepusty i kanały kablowe.
Więcej

Okucia budowlane do drzwi wewnętrznych

Okucia do drzwi wewnętrznych, niewidoczne zawiasy do drzwi bezprzylgowych i zamki magnetyczne.
Więcej

Kleje, silikony, woski i lakiery

Woski, pisaki i narzędzia firmy OTTIMO do naprawy i retuszu mebli. Kleje kontaktowe i montażowe, oraz silikony i płyny czyszczące firmy BEKO.
Więcej

Pomoce montażowe i urządzenia

Niezbędne w każdej stolarni urządzenia, maszyny, matryce i inne pomoce montażowe pozwalające szybko i precyzyjnie nawiercić i zamontować szuflady, zawiasy i inne okucia.
Więcej

facebook

jazda próbna

google+

youtube