Zobacz na filmie jak w praktyce wygląda Jazda Próbna Kuchni :


      Czy pamiętacie jak umawialiście się na jazdę próbną przed zakupem samochodu ? Siadając za kierownicą przymierzaliście się do fotela, sprawdzaliście czy Wasi bliscy będą mogli wygodnie podróżować, czy pod ręką jest wystarczająca ilość schowków, oraz czy bagażnik pomieści wszystkie bagaże?

      W dzisiejszych czasach kiedy koszt zakupu kuchni często jest porównywalny z kosztem zakupu auta, a kuchnia często służy nam trzykrotnie dłużej niż samochód, powinna być dobrze przemyślana i dostosowana do Twoich potrzeb, jednocześnie spełniając potrzeby Twojej rodziny. Właśnie dlatego powinna być „szyta na miarę” i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Z doświadczenia wiemy że oklepane hasło „meble na zamówienie” z reguły oznacza że takie meble dostosowane są do pomieszczenia do którego są zamawiane, ale w kuchni która jest miejscem pracy to nie wystarcza.ponieważ meble które się w niej znajdują powinny być przede wszystkim dostosowane do użytkownika. Zastanów się, czy podczas projektowania mebli ktokolwiek zapytał Cię czy osoba pracująca w kuchni jest praworęczna czy leworęczna, czy ktokolwiek zapytał o jej wzrost i wyliczył jaka będzie odpowiednia dla niej wysokość blatu roboczego. Lista tych pytań jest znacznie dłuższa, ale dopiero znając odpowiedzi na nie można zaprojektować ergonomiczne miejsce pracy, a właśnie takim jest w domu kuchnia. Niestety porównanie zakupu samochodu do zakupu kuchni nie jest idealnym, ponieważ o ile większość z nas posiada dość sporą wiedzę w zakresie wyposażenia samochodów, o tyle ogólna wiedza na temat ergonomii i wyposażenia mebli okazuje się zdecydowanie niewystarczająca do tego aby prawidłowo dobrać ich wyposażenie.
     
      Zaplanowanie idealnej kuchni jest trudniejsze niż się wydaje
. Na tym właśnie polega zadanie doradcy Jazdy Próbnej Kuchni, który w przystępny sposób wyjaśni podstawy ergonomii, pomoże obliczyć właściwą wysokość blatu roboczego, pokaże w jaki sposób przechowywać zapasy, jak zorganizować wnętrza szafek i szuflad tak aby każdy produkt był łatwo dostępny, podpowie również jak zwiększyć przestrzeń użytkową Waszej przyszłej kuchni. Dzięki Jeździe Próbnej Kuchni będziecie mogli wejść do skrojonej dla Was kuchni jeszcze zanim meble faktycznie staną w Waszym domu.
     
      Podczas spotkania nasz konsultant ustawi meble na kółkach według Waszego projektu. Dzięki temu będziecie mogli sprawdzić wygodę i funkcjonalność przyszłej kuchni, wypróbować oferowane przez nas systemy szuflad, ich organizację wewnętrzną, zapoznać się z technologiami ruchu znajdującymi zastosowanie w meblach, oraz licznymi akcesoriami, które sprawią, że Wasza kuchnia będzie wyjątkowa, a praca w niej będzie przyjemnością. Zachęcamy zarezerwowania terminu spotkania:
 
tel.kom.: 695 570 777, tel.: 58 664 18 14 w.36, e-mail:
doradcy@horst.pl 

Więcej informacji i aktualności o Jeździe Próbnej Kuchni znajdziesz na specjalnie w tym celu utworzonym profilu na

 

 
Kiedy już ustalicie Państwo termin spotkania, prześlijcie do nas koniecznie projekt kuchni wraz rzutem całego mieszkania, lub tego poziomu domu na którym znajduje się kuchnia. Umiejscowienie kuchni względem innych pomieszczeń jak salonu czy spiżarni, oraz względem wejścia do domu jest również bardzo istotne dla odpowiedniego układu mebli w pomieszczeniu. Zajrzyjcie też do umieszczonego poniżej poradnika planowania kuchni, to bardzo ułatwi nam zaprojektowanie dla Was wymarzonej przestrzeni, bowiem będziecie musieli odpowiedzieć na kilka pytań które wskażą co w kuchni będzie dla Was najważniejsze. Dzięki temu razem dopracujemy projekt, tak by Wasza nowa kuchnia była naprawdę zrobiona na miarę, idealnie dostosowana do Waszych potrzeb.

 

 

facebook

jazda próbna

google+

youtube